A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bloody - Kujtimet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T15:20:37

Bloody Kujtimet
Sepse qielli do te qaj
kur me bashk ne zdo te jemi
nje kujtim do te na ndaj
nese nje te till e kemi
ndalo ti nje cast pranoje
ndalo edhe vec kujtoje
cdo kujtim jo nuk arrin
qe te mbetet pergjithmon

REfreni 2x
Ruaj ti kujtimet qe ti kesh
ruaj ti per mu se zdo me gjesh
mua as kujtimet jo me tiiii

Ne te dy bashk kemi faj
Per te gjitha qe si kemi
Se dhe veten une se mbaj
ska kujtime kur bashk sjemi
ndalo ti nje cast pranoje
ndalo edhe vec kujtoje
cdo kujtim jo nuk arrin
qe te mbetet pergjithmon

REfreni 4x
Ruaj ti kujtimet qe ti kesh
ruaj ti per mu se zdo me gjesh
mua as kujtimet jo me tiiii


Ky tekst u dërgua nga Anila Pollozhani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019