Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Bloodychuck - Trefish  (Feat. Ekrem Gj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/08/2011

2011-08-15T15:43:37+00:00

Featuring

Ekrem Gj

Këngë e albumit:

"Trefish Greenzone"

Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trefish" kënduar nga Bloodychuck.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bloodychuck i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet