Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Me Kuror (Feat. J.r & Blazer)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


????????

Une e boj kit rep nuk mund tgjesh ma't fort,por kur e hedhi rimen metesh pa suport ej abort , kur komandoj mikrofonin kam instikin vrases nalt e kam tensionin kur kalon kufinin mates. Sa her qe po boj rim veq per fatin e atijj thjesht kur sulmoj i shkatrroj , po i shtrydh sikur pjeshk se ndrroj zakonin e kom intensionin ne kto rrug me nejt policia qarkullon situata eshte e nxehte pavarsisht prap me ne shance skan kto siperher dhe kudo me vete ka llopo kemi sa dush si dush po bohet prush veni veq pot tregoj se nuk eshte bu per lepurush seni po vjen mes tymit te dendur kjo mjegull qe pot mulon ftyren e gdhendur effekti i bimes dhe konsumi i eger se oti-art kush i njef e din qe jan te etur pushteti ndoren ton sepese jemi mbreter...

------------------------------------
Reff x2

Me kuror ndor me kuror ndor mbizotrojm
Ne kto rrug dit e nat ne qdo or qetu mki
me kuror mbreti me kuror mbizotrojm
ne kto rrug ne qdo or...
------------------------------------

Athu kom fatin e mir qe zoni im po ngjohet nket bot do vertetohet se kush vlen e kush gabohet , kemi nderin dhe knaqsin qe po ma ngjoni kangen boj rep tvertet jo tbazun si ju ne anderr
Athu kom fatin e keq qe gjith anej folet per mu kam studiu gjith jeten po nuk e di ku kem gabu cilin e kam lendu qe po mi shaka ropt qa faji paskan ropt e mi se muni jem po shkojka kot
ku k*** qa K**** tshtyn qe te ngjosh apo euforia e OTR-it tka bo nzemer tndihesh bosh nuk eshte ashtu si tkan tregu ta siguroj i bin idet e mia deri nfund do vazhdoj ... jam ikon per repin n'shqipni ashtu si kerkon thjesht dhe ti rritu dhe pak biri i bushit 15 vjet s'shkohet n'ushtri shijo qdo moment si me qen secondi i fundit , ralitetin e kthej nalt pa prish ligjet e kanunit

------------------------------------
Reff x2

Me kuror ndor me kuror ndor mbizotrojm
Ne kto rrug dit e nat ne qdo or qetu mki
me kuror mbreti me kuror mbizotrojm
ne kto rrug ne qdo or...
------------------------------------

Jam fiksu mbas jet o vdekje ka do shkoj.
Mos ndoshta do shkoj lart qe Zotin ta takoj apo ndoshta mduhet me jetu per gjith ata qe mdun mu me Luftu per at qka kom ndertu, boj me shum pun ngjum se sa ju diten ti tregoni vlerat a jeni njerez rraskapitum .Jeni sikur nje shkreps me 1 gervishtje digjesh sdi qa K*** shum P**PO na hiqesh
Jam ul ktu ku jam ndoshta ngjo fare ku tkam po tham kujdes me disa't qe po i qoni naper kang ,jetoj per ftyr nuk ka sen se na ul e thjesht ku dush se per mu nuk je askush se .Se jam haraq po thjesht sum intereson ti sdua ta di BOHEMI ec me llogari ,kshtu qe 21 se ndoshta kupton me mir jeta e veshtir mos ban gjana qe stvin MiR.

------------------------------------
Reff x2

Me kuror ndor me kuror ndor mbizotrojm
Ne kto rrug dit e nat ne qdo or qetu mki
me kuror mbreti me kuror mbizotrojm
ne kto rrug ne qdo or...
-------------------------

Ky tekst u dërgua nga  abiadiotrFeaturing: Blazer
Publikimi: 14/02/2010


Bohemi - Me Kuror
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kuror".
3. Video është e këngës "Me Kuror", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0