Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Asgje E Larget Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

S'kam asgje te larget
Dite te reja do te gjejme
S'ka me klithma bebesh
Besoje, (besoje), besoje

Nuk ka uje ne fusha
Vetem nje femije ne rruge
Nuk ka me vdekje
Nje emishe e zeze ne tel
Besoje, (besoje), besoje.

[REF.:]
Nuk ka asgje te larget
dite te reja do te gjejme, do gjejme
Nuk ka me klithma bebesh
besoje, besoje, he-he, he-hej.

Nuk ka me lutje
Vetem nje dore e shtrire
S'ka me stermundime
Vetem nje gjurme e lehte
Besoje, e lehte, besoje

[REF.:]
Nuk ka asgje te larget
dite te reja do te gjejme, do gjejme
Nuk ka me klithma bebesh
besoje, besoje, he-he, he-hej.


Bojken Lako - Asgje E Larget
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgje E Larget".
3. Video është e këngës "Asgje E Larget", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0