Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Naten Dite (We Don't Care) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

We don't care
we don't care

Ne bejme naten dite, fare lehte
ne bejem nate dite, diten po te flejme
Ju pa fjon po shkon...
mbi kokat tona shkaterojme...

we don't care
nuk eshte lehte ta theme

we don't care
we don't care

Une jam vetem nje,
dy fjale me bejne te lumtur
we don't care
nuk eshte lehte t'a them

we don't care
we don't care

Ne bejem naten dite, fare lehte
ne bejeme naten dite, me dy fjale

we don't care
we don't care

Une jam vetem nje

we don't care
we don't care


Ky tekst u dërgua nga Bruno

Bojken Lako - Naten Dite (We Don't Care)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten Dite (We Don't Care)".
3. Video është e këngës "Naten Dite (We Don't Care)", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0