Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako & Vin Veli - Te Ndjej (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kenge per qytetin
E ndjej muziken fort
E ndjej cdo fjale
E ndjej aromen dhe shpirtin e qytetit
Kendoj per qytetin
Ne cdo levizje e ndjej energjine
Ku mijera ndjenja ndricojne nga pallate te cuditshem

Te ndjej kur kendoj
Ti me befason
Ndjej qe po jetoj
Me qindra sy kuptoj
Cdo problem kalon kur dielli e sheron
Ky eshte qyteti im

Te ndjej
Te ndjej (ne cdo hap te ndjej, ne cdo hap te ndjej)
Te ndjeeeeeej
Te ndjej kenge per qytetin

E ndjej muziken, e ndjej fort cdo fjale
Aromen
Me mijera ndjenja, eci ne rruget e qytetit
Ti me befason
Kur cdo dite zbuloj me qindra sy te rinj
Energji shikoj
Te ndjej kur kendoj
Te djej kur dashuroj
Te ndjej qyteti im.

Te ndjej
Te ndjej ( ne cdo hap te ndjej, ne cdo hap te ndjej)
Te ndjeeeeej

Ti me befason
Ti me baefason
Te ndjej kur kendoj
Per ty po kendoj
Te ndjej dhe kendoj
Per ty do kendoj
Je ti qyteti im


Bojken Lako & Vin Veli - Te Ndjej (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej (Remix)".
3. Video është e këngës "Te Ndjej (Remix)", por nuk këndohet nga Bojken Lako & Vin Veli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0