Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Bon Band - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Bon Bon Band

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014

Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-10T23:00:00+00:00Do te tregoj,
Se si filloj,
Mesnata
Na gjen te zgjuar

Te ndjeja une
Me ndjeje ti
Dhe koha
Kishte ndaluar

Ti me ben te ndiej
Te ndiej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Ne syt e tu
Humbisja une
Filloja
Te enderroja

Ti me ben te ndjej
Te ndjej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Me ty guxoj
Je forca qe kam
Je me mua


Më Shumë Këngë Nga Bon Bon Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet