Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - From The Bottom Of My Lonely Heart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


They say love is blind
But you are always on my mind
I'll never, never feel this way again
It's hard for me to say
To tell you why I feel this way
I'll never, never feel this way again

I wouldn't try to fool you
It's you I give my love to

* From the bottom of my lonely heart
Every moment that we spend apart
Baby, I promise you my love
From the bottom of my lonely heart

Just for you - No matter where you are
Baby, I promise you my love

Love hurts - So they say
This time - Love is here to stay
I'll never, never feel this way again
It's all clear to me
That loving you is all I need
I'll never, never feel this way again

*RepeatNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - From The Bottom Of My Lonely Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "From The Bottom Of My Lonely Heart".
3. Video është e këngës "From The Bottom Of My Lonely Heart", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0