Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bonnie Tyler - God Gave Love To You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00There were times
When I was young and free
And I said I'll need nobody
Only you eternally
But tonight I'm feelin' so alone
And I know I need somebody
But your heart is made of stone
And I know I need somebody
But your heart is made of stone

*Tonight don't last forever, babe
Tonight my dreams can come true, baby
Cause there's no mountain high enough
If God gave love to you

All my dreams are just memory
Of a river full of love, babe
To my endless destiny
Oh you said you'd make
My dreams come true
But I have never been so lonely
I have never been so blue
Oh I need, I need your love, babe
And you know you need me, too

(*Repeat)

Oh if God gave love to you, no

Oh no, oh no no no no no no no no no

(*Repeat)

Oh baby, God gave love to you
Oh baby, baby, God gave love to you


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet