Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Neli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Bora Neli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 28 Dhjetor 2014, Bora Neli publikon videoklipin "Miresevjen O Vit I Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viola Konjufca

Era Ramadani

Yllka Beluli

Liza Ahmedi

Shpresarta Sadria

Klodiana Ramadani

Enea Xhafaj

Antigona Musa

Laura Hyseni

Xhesuida

Tags: Bora Neli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet