A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Natyra

NATYRE MOJ NATYRE
SA BUKUR BUZEQESH.

ME NDRICIMIN VEZULLUES,
DUKESH PORSI NJE PRINCESHE.

ME LULET TUAJA
NE BEJME KURORA.

- poem written by Borlinda Xhika


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  339Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019