A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Shqiptar

Jam krenare
Qe jam shqiptare.

Ne cdo vend qe shkoj,
Shqiperine se harroj

Ne Shqiperi,
kam lindur.

Ne Shqiperi,
do te vdese.

Ne Shqiperi kam rrenjet,
qe kane shperndare mushkonjet.

- poem written by Borlinda Xhika


Choose star rating

Rating:  2.1 / Votes cast:  7Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019