A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Braves Hill - Kujtimet  (Feat. Rap Lion)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2015

2015-10-24T13:58:40

Qikjo Nat shum e ftoft...se mu malli um ka mar
Mu kan sikur at her...se na ishum tpa ndar
E di qe kom gabu...kom bo keq qe tkom lendu
Faji nuk osht veq i jemi...Qita duhesh me pranu

Na dy gjith jena kon bashk...Nplan Rruga e Gjat
Gjithqka u Kon shum mir...po se di Pse nuk ka Zgat
Probleme Ka GJithkun...e di qe Nuk osht let
Inati na ka nda...Per ato pe qes n flet

M'the qite doren Zemer e tregom qka po ndjen tash
M'erdh Inati qe Dyshove n dashnin qe un ta dhash
e ta bona nuk ndjej sen amo bash hiq kurgjo
Kto Fjal ishin rrena Se gjithqka bojsha per to

Un tash Zemren e kom mshel...e se la kerkon me hi
I vetmi sen qe e kom dasht... u kan ajo dashni
plot plane per jet...edhe emra per fmi
Asnjo sosht real...Une tash vetun po rri


Ky tekst u dërgua nga ThebloodyalbozfanKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019