Më mbaj mend (për 1 muaj)

Breza - Te Zakonshem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne e dime se jeta eshte lufte
Se lufte do jete,
Ka vdekje Ka jete,
Ka dashuri, Ndarje do kete
Jeta eshte lufte dhe lufte do jete.

Ne qe erdhem ne mbreterine e jetes,
Ne qe njohem dhimbjen njerzore,
Dhe ne biseda, prap te njejtet mbetem
20Vjecare, 30vjecare Te Zakonshem.

Jemi te zakonshem ne Jete,
Jemi te natyrshem dhe pse jo nje BREZ,
Jemi te perhapur dokudo, S'jemi te perjetshem
Vetem kte mendo!

Te medhenj vetem Malet,
I Jashtezakonshem Vetem Moxarti....


Breza - Te Zakonshem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Zakonshem".
3. Video është e këngës "Te Zakonshem", por nuk këndohet nga Breza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0