Më mbaj mend (për 1 muaj)


Brezi Ri - Femnat I Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femnat I Du".
3. Video është e këngës "Femnat I Du", por nuk këndohet nga Brezi Ri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Brezi Ri - Femnat I Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/01/2009

2009-01-21T06:16:40+00:00Intro: Yao Brezi ri , It's Brezi ri open this one (Invador) We gotta comin to you ( Text) and (Dogmatic)
Reff(Invador):
Un i du femnat ato mdojn mu
Sidomos femnat me pantolla tngusht
Jon Shum tomla po du mikerku po doktorri mka thon se sheqerin duhet mi ndaluu
Pantollat pantollat pah pah pantollat pantollat pantollat e ngusht i ka
Farmerkat farmerkat fah fah farmerkat farmerkat farmerkat e ngusht i ka
Verse 1 Inavador:
E kom ni problem spo muna mu qu en natje
Munona mu kfill e i pi ja pes kafe
Tshpis po ma bojn qu pi gjumit o gjumash
E Un hi ma fell en jargan e ju boj qef bre qitash
Femna em ka lon femen rrot ajo u kon
Em dojke e dojsha en onderr e pata nxon
E ka pas bothen rrumullak
Iveshke farmerkat edhe ngusht pak
Nicknamein kajmak ku ku kajmak
Ref...
-----------------------------------------
Verse 2 Text:
Me farmerka ngusht e me kom si gaca
Mu mpelqejn atofemna me botht e rrumullakta
Zeshkane Bjondine Sidomos pej Prishtine
Femna qe veshin shtiklla e dalin midis dite
Llokume me arra ksi nnuk gjen kerkun
Jom i kallt un mas femnave me farmerka ngusht (ngusht)
Reff...
-----------------------------------------Verse 3 Dogmatic:
I kom obssesion femnat shum i adhuroj
Permu jon oksigjen pa to hiq un sun jetoj
Me to un shkoj si tamel me plazma keksa
Pom permenin pak si shum eh em ka rrok lemza
Kom qef shum lloje qokollada e vanilla
Me ni dreghz per mi e me shllag ska mat mira
Emelsira deshira mu mi kan plotsu
Po doktorri mka thon ( Se sheqerin duhet mi ndalu)


Ky tekst u dërgua nga Blackpoison
Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet