Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Brezi Ri - Music  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zonja Dhe Zotri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Music" kënduar nga Brezi Ri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Alberie Hadergjonaj - Music

Nëse ndizem shkëlqej si yll n'qiell
Jam si rreze,je si dritë je diell
Nëse bie perëndim do t'pres
S'je imazh jo,je o aq vërtet

Dhe vetëm bëj muzikë
Bëj muzikë,bëj muzikë edhe pikë
Dhe vetëm stil unik
Stil unik,mos u çudit

Dhe vetëm me një stil
Me një stil elektronik
Dhe vetëm,ke dhënë pikë
Ke dhënë pikë,krejt falimini

Se janë gjurmët,s'mund tu rezistoj
Se je pasioni,arrin t'më çlirojë
Eshtë një tingull,krijuar nga atje lart
Eshtë orkestër,simfoni e parë...

Dhe vetëm bëj muzikë
Bëj muzikë,bëj muzikë edhe pikë
Dhe vetëm stil unik
Stil unik,mos u çudit

Dhe vetëm me një stil
Me një stil elektronik
Dhe vetëm,ke dhënë pikë
Ke dhënë pikë,krejt falimini

Dhe vetëm.........Dhe vetëm
Dhe vetëm.........Dhe vetëm

Lyrcs & Music: STINE

Madonna - Music

DJ put a record on
I wanna dance with my baby

Do you like to
Boogie woogie, do you like to Boogie woogie,
do you like to Boogie woogie, do you like my dancing

Hey Mr. DJ put a record on I wanna dance with my baby
And when the music starts
I never wanna stop, it's gonna drive me crazy

Music, music
Music makes the people come together
Music mix the bourgeoisie and the rebel

Don't think of yesterday and I don't look at the clock
I like to boogie woogie
It's like ridin' on the wind and it never goes away
But she's everything I'm in got to have it everyday

Music makes the people come together
Music mix the bourgeoisie and the rebel

Hey Mr. DJ

Do you like to
Boogie woogie, do you like to
Boogie woogie, do you like to
Boogie woogie, do you like my dancing

Hey Mr. DJ put a record on I wanna dance with my baby
And when the music starts
I never wanna stop, it's gonna drive me crazy

Music makes the people come together
Music mix the bourgeoisie and the rebel

Music makes the people come together
Music mix the bourgeoisie and the rebel
Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet