A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla

DITURINE E MARR ATY
PO ASHTU EDHE KNAQESINE
MUA SHKOLLA ME PELQEN
SEPSE ESHTE SHUME MIRE.

TE JEP DITURI
TE JEP ARSIMIM
TE JEP EDUKIM
PER PASARDHESAT NE VIJIM.

- poem written by Brikena Gashi


- Submitted by Brikena Gashi -

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019