Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - New Millennium Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Turn it up
Come feel the joy all around
each generation has style
they've got their own kind of sound
so come and shout it out
you got your own kind of groove
baby you can see its your move
gotta taste that leave
you can move
shout it out
ba da ba ba ba ba da ba ba ba
gotta get that joy of pepsi
cola...
PEPSI
for those who think youngNuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - New Millennium
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "New Millennium".
3. Video është e këngës "New Millennium", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0