Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruno Revolt - Gjetsh Belan (Feat. Endri & Stefi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Mos e kthe ti koken pas
Se cfare iku s’kthehet mbas
Fati keshtu e paska dash...
Bruno Revolt
Featuring: Endri Prifti & Stefi Prifti
Publikimi: 25/12/2019
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production


Bruno Revolt - Gjetsh Belan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjetsh Belan".
3. Video është e këngës "Gjetsh Belan", por nuk këndohet nga Bruno Revolt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bruno Revolt:


Komente 0