A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruno - A Me Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45

26/09/2017

2017-09-26T17:00:01

Muzika & Teksti:

Bruno

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Imagine Films


A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jan betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu...
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon...

A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...

Jam, un jam, jam pa ty. x2


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina

2017-12-26 18:49:28
A me do pa kushte ti?
2017-11-27 12:28:17
Jam, un jam, jam pa ty.
2017-11-10 15:53:34
Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu
2017-10-16 19:37:24
A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Krijo Një Kartolinë


teksteshqip.com © 2007 - 2018