A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruno - Zoti T'me Vrase


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/02/2019

2019-02-12T18:30:27

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

Imagine Films


I shkruajta fjalet une me shkumes
ne nje tabel te zez
sic ish jeta ime
ne nje tabel te zez
sic ish jeta ime
por u ngrite ti ngadal ti fshije
fjalet qe per ty une i kisha shkruar
fjalet qe per ty ne zemer kisha shkruar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash

ashtu si erdhe ti
jeten time
ashtu edhe une
ne jeten tende
ashtu edhe une
ne jeten tende
u largove tu nga jeta ime
ashtu si une
skisha menduar
ashtu si une
skisha menduar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash


Lyrics submited by Name15e-Cards (2)

U krijua nga eleana aranxha 2019-02-13 17:40:37
Dhe pse jemi larg
Zoti t'më vrasë
Nëse s't'kom dash
2019-02-12 20:20:15
I shkruajta fjalët
unë me shkumës
në një tabelë të zezë
siç ish jeta ime

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019