Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Dhe Tara, Dedikim Të Veçantë Për Ditëlindjen E Bubulinës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
[29-10-2015]
Aktorja Teuta Krasniqi së fundmi ka bërë një urim të veçantë në llogarinë e saj në Instagram. Ky dedikim i saj është për ditëlindjen e motrës së saj Bubulina Krasniqit të cilën besojë të gjithë e mbani mend nga koha kur ajo ishte edhe këngëtare.

“Per me shkru nje urim per ty, m'duhet me qel pjesen ma te paster e me te dashur te zemres tem, sepse qaty te mbaj. Motra jem, picrra jem, Stjuarti jem, Urime Ditelindja. Pac shendet, shume dashni, mbaresi dhe krejt te mirat e kesaj bote. Je person qe me prezencen dhe energjine tende, i bon njerezit perreth vetes me te mire dhe me te lumtur. Te duam pa kufi, Tara dhe une:-) ❤️❤️❤️ BubulinaTaraTeuta”, ka shkruar Teuta.
 (Indeksonline)Komente 1