Bubulina
Bubulina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Blerina Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Dhjetor 2003
  • Horoskopi:
  • ♐ ShigjetariBiografia

BIOGRAFIA: Bubulina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 13 Gusht 2020, Blondi & Bubulina Krasniqi publikojnë videoklipin "Malli Per Atdheun". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Blond Krasniqi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 11 Dhjetor 2020, Readi & Bubulina publikojnë videoklipin "Doli". Teksti i këngës u shkrua nga Readi, ndërsa orkestrimi u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 10 Prill 2021, Bubulina & B...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0