Më mbaj mend (për 1 muaj)

BUG Production

BUG Production
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

BUG Production është video produksion i njohur. Bug Production është një kompani kosovare e cila merret kryesisht me prodhimin e videove dhe reklamave të ndryshme televizive. Ky produksion ka vite që punon dhe tashmë janë të afirmuar në dixhitalizimin e videove muzikore, prezantimeve tregtare, dasmave etj, në kohë dhe buxhet.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0