Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - T.b.a. (Feat. VZ)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

ref:buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
Kape mere hip-hopin kush e nisi i pari shoki
venin e par kush e pat e kush e ka tash dosti
hip hopin nuk jon kerka derisa u paraqitem na
u 10 fishun reperat, inspirimi te na

Nah!Nuk ka inat se nuk ka konkurenc
T.B.A per pik tqefit se tjert per egzistenc
per mei pa 1femen edhe shemet me temel
tani i marum zemer mangupat edhe del ku tdel HA.

Buja:
Erdhem u mledhem e pshtjellem e dhezum
na po bojm me dhon zor e bonem e lezum
pi njoni-tjetrit e murem kejt inspirimin
e qum pesh T.B.A-n lindjen dhe perendimin

Ntrojet shqiptare tash s'ngohet reper i huj
ngohet veq BLODY ALBOZ 1 VZ edhe 1 BUJ
se tjert jon kejt fejk po menoj jon kejt fallc
per juve 1shi ka dek palonu permas.

Ref:Buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
I kom do~
Nota, mendime kujtime dost plus vepra
klasik fjalt e mia, tash shoki vjen tjetra
se shqipet se din se Vz-n e kan per Hasret
kur largona un, shtrohet pytja ku mbet
ku mbet
ku mbet Vz, ku mbeten t'vertet
qe ku jena zemer Bloody Alboz nuk kan Vdek
nja 1 milion vet tu m'vet na kur po vina
na vina kurvina vina na sene sik bina

Ref 2x:
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej.


Ky tekst u dërgua nga Loorik.Buja
Featuring: VZ
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Buja - T.b.a.
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T.b.a.".
3. Video është e këngës "T.b.a.", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0