Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - T'qifsha Policin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(uuuuuuu uuuuuu) ouuu shit

yeah yeah

e tqifsha milicin
e se kom njet mu nal
se sdu me ra ndur tyne
se sdu me ra ndyr tyne

(uuuuuu uuuuu)

per mos me bani disco
ni femer qe kesh me to thojke mos rreziko

(uuuuu uuuu)

ma shloj tipi sirenen
(uuuu uuuu)
une prej 2-es 3-ten
qato momente tipi ke ka qartet
qija nonen del ku t del ka dreq qe nalet
dul anen e djath't ma bojke nale kerrin
une e kqyra tu kesh edhe ja qova tretin


Ky tekst u dërgua nga Limmi   sheraBuja
Publikimi: 13/06/2012


Buja - T'qifsha Policin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'qifsha Policin".
3. Video është e këngës "T'qifsha Policin", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0