Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bujar Cimili (burraj) - Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Bujar Cimili (burraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bujar Cimili (burraj) - Nuk Mundem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

28/10/2011

2011-10-28T03:18:30+00:00ate nbremje ne sy nuk du me te shoh
kur mire e kuptova se ti nuk me do
por ende mall ndjej ne emer te therras
edhe pse s'je prane ti me zemer te flas.
e tani per tani prape ti lutesh te kthehem
ku ishe ku ishe mesohu me tremb
ti kot me afrohesh dil mire te te shoh
ti nuk me njeh as une nuk te njoh
oooooooooooooooo
nuk mundem te fal jo s'dua te kem me
ooooooooooooooo
ti mundesh te qajsh e por smundem te fal
oooooooooooooooo
nuk mundem te fal jo s'dua te kem me
ooooooooooooooo
ti mundesh te qajsh e por smundem te fal
ate diten tone s'mundesh me lene
a mundesh me ndje ti c'ka une po ndjej
te kisha si engjell sa isha i lumtur
shikoja fytyren sa shume e pelqej
e tani per tani prape ti lutesh te kthehem
ku ishe ku ishe mesohu me tremb
ti kot me afrohesh dil mire te te shoh
ti nuk me njeh as une nuk te njoh
oooooooooooooooo
nuk mundem te fal jo s'dua te kem me
ooooooooooooooo
ti mundesh te qajsh e por smundem te fal
oooooooooooooooo
nuk mundem te fal jo s'dua te kem me
ooooooooooooooo
ti mundesh te qajsh e por smundem te fal


Ky tekst u dërgua nga Dajana13
Më Shumë Këngë Nga Bujar Cimili (Burraj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet