Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Maloku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Bujar Maloku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 4 Maj 2018, Bujar Maloku publikon videoklipin "A Knaqesh Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meli Popovci

HI TI

Bashkimi

Vedat Gashi

Valon Selimi

Xhevat Neziri (Xheki)

Shaip Sherifi

Buqe Shira

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismajl Rexha

Tags: Bujar Maloku


Komente mbi këtë artist