Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Mos U Largo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Mos u largo, mos u largo
se s`te kam harruar
edhe pse je ti larg meje
prapë me ke munduar
(2x)

Nate e gjatë mu s`më merr gjumi
endrrat me mundojne
t`kishe pase rreth atij lumi
dhimbjen bashke ta ndajme

Rri i lodhur ne mendime
dëshiroj me t`pa
gjithmonë je pranë zemrës time
qysh do mund me u nda

Mos u largo, mos u largo
po të lutem shumë
dikur ti mu lutshe mua
tash te lutem unë
(2x)

Nuk ke zemër, nuk ke zemër
te ndahesh nga unë
pse kaq shumë e mundon veten
pse nuk fle ne gjume
(2x)

Dashunia ashtu është
rrallë kush e kupton
t`len pa shpirt e t`len pa jetë
zemren ta helmon

Sa e amel aq e hidhet
dashunia e shkrete
ndaj pa ty s`dua t`jetoj
çfarë qenka kjo jetë

Mos u largo, mos u largo
po të lutem shumë
dikur ti mu lutshe mua
tash te lutem unë
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Irdi

Bujar Qamili - Mos U Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Largo".
3. Video është e këngës "Mos U Largo", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0