Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bulza Gajtani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bulza Gajtani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2018, Buleza Gajtani merr pjesë në Ylberi 2018 me këngën "Trojet Tona". Më datë 25 Dhjetor 2019, Bulza Gajtani publikon videoklipin "Zilet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Erda Bullaku

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Rea Rexhepi

Aulona Deshishku

Vesa Kiseri

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Lyra Basha

Tags: Bulza Gajtani, Buleza Gajtani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet