A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Buqja, Gazi & Linda - Nkajde Defit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2013

2013-04-26T07:31:29

See Also

Linda Shabani

See Also

Gazmend Rama (Gazi)


me kajde defit doj me ik
o dojna me ik(2x)

me knu kong me cifteli
hajt me ciftelije
me knu kong me cifteli
hajde per shoqnije

bjen tupani dridhet toka
a po dridhet toka
bashk po lujn vllaznit me motrat
o vllaznit me motrat

bjen tupani dridhet toka
a po dridhet toka
bashk po lujn vllaznit me motrat
o vllaznit me motrat

bjen tupani dridhet shpija
a po dridhet shpija(2x)
paskan darsem shqiptarija
o krejt shqiptarija(2x)
o krejt shqiptarija


Lyrics submited by  valbona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019