Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Bay Bay Bay Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

un m e ty qysh mu pajtu
fjal te kota po m`flet mu
djalo tu ka bo adet tnjejtat fjal mi thu qdo vjet

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne pus
smujm na bashk
zemra po m`thot
si qibriti me barut

un po flas e ti po qesh
ke me met vajz beqaresh
ti po don veq avantur
po me mu nuk mundesh kurr

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne pus
smujm na bashk
zemra po m`thot
si qibriti me barut


Ky tekst u dërgua nga Bjordi + Adelaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Buqja, Gazi & Linda - Bay Bay Bay
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bay Bay Bay".
3. Video është e këngës "Bay Bay Bay", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0