Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Nete Reoje Dashurija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gazi: Ne te rroj dashnija qet na bashkojn nee na bekoft dhe perendija per nje jet te ree (2 HER)

Buqe mori Buqe dil moj ne qardak se per ty kjo zemer esht be shum merak
kur po shkon ne shkoll me at trup te holl mendja n'ty me ik oj Buqe smundem pa te fol

Buqja: Te kam thon o Gaz rrugen mos ma nxan jam e re per dashni ende shkollen se kam kry
kur jam un me shoqe ti hiq mos me fol se kam prit nga baba nana sme lon fmin ne shkoll

Gazi: Boll durova e s'tpengova por mo smund te pres ja dot marr ty oj Buqe ja per ty dot vdes
se spo qen e pam ka kufit e vet
per dashni te dhamshe jo nuk ka lezet

Buqja: Mos u merzit Gazi un ty te kuptoj se dashnija jon jo nuk dot vonoj
si kur pret te ti o djal se kjo dot ja vlen
dashurija e vertet ka shum lezet


Ky tekst u dërgua nga Amy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Buqe Rama (Buqja) - Nete Reoje Dashurija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nete Reoje Dashurija".
3. Video është e këngës "Nete Reoje Dashurija", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0