A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buqja, Gazi & Linda - Zemra Pom Dhem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/10/2012

2012-10-25T19:21:10

See Also

Linda Shabani

See Also

Gazmend Rama (Gazi)


Kjo kenge sonte
Po me mbush me vaj
Ata ???
S'po mundem t'i mbaj

Ata qe na ndane
Rahati s'do te gjejne
Lotet e sinqerte
Zemren po ma thejne

Ref...
Ti ne rrugen tende
Une ne rrugen tem
Po si te pajtohem
Kur zemra po m'dhem

Ti ne rrugen tende
Ndoshta me plot fat
Une ne rrugen time
Tuj vujte dite e nate

Pse duhet te vuajme
Pse duhet t'lotojme
Pse n'dashnine tone
Tjeret na pengojne

Ata qe na ndane
Rahati s'do te gjejne
Lotet e sinqerte
Zemren po ma thejne

Ref...
Ti ne rrugen tende
Une ne rrugen tem
Po si te pajtohem
Kur zemra po m'dhem

Ti ne rrugen tende
Ndoshta me plot fat
Une ne rrugen time
Tuj vujte dite e nate

...


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019