Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burak & Grupi Fama - Pervjetori

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pervjetori".
3. Video është e këngës "Pervjetori", por nuk këndohet nga Burak & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burak & Grupi Fama - Pervjetori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Oj Dashnija Jem A Je Gjall"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Grupi Fama

28/05/2015

2015-05-28T13:32:37+00:00DIKUR BASHKE E SOT TE HUAJ
PERVJETORIN NDARES E KA LOJ
DIKUR FESTE E SOT PO VUAJME
ATA QE NANE DAJNE I MALLKOJ

RRUGA U BE SHTEPUA IME
PO JETOJ ME LOT NE SY
QKA NA BANE O ZEMRA IME
MORREN NE QAFE DY JETE NJE DASHURI
FATIN E ZI E PASKAM UNE E PASKE TI
LOTET NE SY DO TE NA SHOQEROJNE NE VETMI

JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU ATA SHPIRTA MOS U GEZOFSHIN ATA QE SHUAN LUMTURINE SA TE SHKRETA MALL U GZOFSHIN I PERCJELL AJO JETE MALLKIMI IM TJETER PERVJETOR MOS PRITFSHA ME MIRE TE KISHA VDEKU SOT PERVEQ TEJE TJETER S KISHA MERRMA SHPIRTIN TIM I MADHI ZOT FATIN E ZI E PASKAM UNE E PASKE TI LOTEN NE SY DO TE NA SHOQEROJNE NE VETMI JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHER PER MU JETE SA ME KE LENDU PASKE QENE PER KREJTE E ASNIHE PER MU


Ky tekst u dërgua nga ITA TIME DINA
Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet