A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Buray

Sen Sevda Misin ➡ A Je Ti Dashuri

 Turqisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Sen Sevda Misin

Umut yok bir ışık yok gözlerinde
Ben hala bekleyenim olsun
Ateş yok sıcaklık yok ellerinde
Ben yanarım aşkın sağ olsun

Sen kapımı çal ansızın gir içeri
Her zaman başımın üstünde senin yerin
Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan
Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan
Püsküllü belam olup derde salan
Var bir yaşanmamışlık sanki özünde
Benim içimde uhde kalan

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan
Püsküllü belam olup derde salan
Var bir yaşanmamışlık sanki özünde
Benim içimde uhde kalan

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan
Püsküllü belam olup derde salan
Var bir yaşanmamışlık sanki özünde
Benim içimde uhde kalan

Sen kapımı çal ansızın gir içeri
Her zaman başımın üstünde senin yerin
Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan
Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan
Püsküllü belam olup derde salan
Var bir yaşanmamışlık sanki özünde
Benim içimde uhde kalan

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan
Püsküllü belam olup derde salan
Var bir yaşanmamışlık sanki özünde
Benim içimde uhde kalan


A Je Ti Dashuri

Nuk ka shprese nuk ka drite ne syte e tu
E une ende jam duke te pritur ty
As zjarr as ngrohtesi nuk ka ne duart e tua
Une digjem fale dashurise tende

Ti trokite ne deren time hyre brenda
Une cdo here e vendos koken ne vendin tend
Gjuha nga fjalet me mbeshtillet kur mendja me fluturon
Gjithmone je e mire se ardhur mysafirja ime e bukur

A je ti dashuri apo genjeshter
Me je bere tufe me brenga me duhet ti largoj hallet
Edhe sikur ne thelb kjo te mos perjetohet kurre
Ti do te qendrosh gjithmone brenda meje

A je ti dashuri apo genjeshter
Me je bere tufe me brenga me duhet ti largoj hallet
Edhe sikur ne thelb kjo te mos perjetohet kurre
Ti do te qendrosh gjithmone brenda meje

A ti je dashuri apo genjeshter
Me je bere tufe me brenga me duhet ti largoj hallet
Edhe sikur ne thelb kjo te mos perjetohet kurre
Ti do te qendrosh gjithmone brenda meje

Ti trokite ne deren time hyre brenda
Une cdo here e vendos koken ne vendin tend
Gjuha nga fjalet me mbeshtillet kur mendja me fluturon
Gjithmone je e mire se ardhur mysafirja ime e bukur

A je ti dashuri apo genjeshter
Me je bere tufe me brenga me duhet ti largoj hallet
Edhe sikur ne thelb kjo te mos perjetohet kurre
Ti do te qendrosh gjithmone brenda meje

A je ti dashuri apo genjeshter
Me je bere tufe me brenga me duhet ti largoj hallet
Edhe sikur ne thelb kjo te mos perjetohet kurre
Ti do te qendrosh gjithmone brenda meje

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019