A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Burim Hoxha - Bon Bon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2013

2013-03-23T01:27:05

Ate dite po binte shi,
une isha strukur nen qati,
e dikend krejt pa rendesi
eee prisjaaa.
E kur te pashe ty bukuri
po kush te la ty vet ne shi,
e imja po te ishe ti
do vdisjaaaa.

E ti mendjen sikur ma lexon
erdhe e u struke afer meje
e nje cigare nga une e kerkon,
me the a bon te rri prane teje.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.

Ate dite po binte shi,
une isha strukur nen qati
e dikend krejt pa rendesi
eeee prisjaaa.
E kur te pashe ty bukuri.
Po kush te la ty vet ne shi
E imja po te ishe ti
do vdisjaaa.

E ti mendjen sikur ma lexon
erdhe e u struke afer meje.
E nje cigare nga une e kerkon,
me the a bon te rri prane teje.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.

NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.


Ky tekst u dërgua nga Benita
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019