A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Burim Hoxha - Pa Tekst


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/06/2015

2015-06-28T17:26:26

-Kurr nuk dalim vetem
-Vetem me shoqri
-Te percolla ne shtepi dole perseri
çdo gje ka me shum rensi
se UNE EDHE TI
a jem kalimtar rasti a dashuri

sot pelciti teli
n'mua me qo meni
asgje nuk perbin letrat ntavolin

Ref:

-pa tekst do te mbetesh
-pa tekst do te prekesh
-ndoshta do te dehesh
-sot pa dorza po provoj

-pa tekst goje hapur
-pa tekst aq e matur
-si ne kafaz e kapur
-kur pa dorza bisedon

(4x)
(pa tekst; )

-kurr nuk dalim vetem
-vetem me shoqri
te percolla ne shtepi dole perseri
me nuk dua tjem rezerv
ne mua ka djeg
nuk dua tme preh
as te ndalem te djeg

sot pelciti teli
mua me qo meni
asgje nuk perbin letrat ntavolin

Ref:

-pa tekst do te mbetesh
-pa tekst do te prekesh
-ndoshta do te dehesh
-sot pa dorza po provoj

-pa tekst goje hapur
-pa tekst aq e matur
-si ne kafaz e kapur
-kur pa dorza bisedon

sot pelciti teli mua me qon meni
asgje nuk perbin letrat ntavolin

Ref: (2x)

-pa tekst do te mbetesh
-pa tekst do te prekesh
-ndoshta do te dehesh sot
-pa dorza po provon

-pa tekst goje hapur
-pa tekst aq e matur
-si ne kafaz e kapur
-kur pa dorza bisedon


Ky tekst u dërgua nga Enda   niiomza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019