Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Hoxha - Çun Me Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çun Me Pare" kënduar nga Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Du me dit moj lozonjare
Pse nuk ma dhuron dashnin
Te pelqen çuni me pare
E per mu nuk po ta nin

E pranoj se nuk kam çare
I them vetes me t'harru
Duket puna ashiqare
Qe s'po t'bjen ndermend per mu

Ref...x2
Çun me pare hajde çun me pare
Ah per ty paska qen kjo jet
Kjo dashnia o moj lozonjare
Fukaran e ka bo mbret

Po ta them dhe njiher tjeter
Zemer hileqare ishe
Goce thot nji fjal e vjeter
Zemren mos e ndaj ne dysh e

E pranoj se nuk kam çare
I them vetes me t'harru
Duket puna ashiqare
Qe s'po t'bjen ndermend per mu

Ref...x2
Çun me pare hajde çun me pare
Ah per ty paska qen kjo jet
Kjo dashnia o moj lozonjare
Fukaran e ka bo mbret

...

Ref...x2
Çun me pare hajde çun me pare
Ah per ty paska qen kjo jet
Kjo dashnia o moj lozonjare
Fukaran e ka bo mbret

Publikimi: 08/01/2014Më Shumë Këngë Nga Burim Hoxha:


Komente mbi këtë këngëBurim Hoxha - Çun Me Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çun Me Pare".
3. Video është e këngës "Çun Me Pare", por nuk këndohet nga Burim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.