Burim Kasumi
Burim Kasumi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kumanovë
  • Jeton në
  • Salzburg
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Qershor 1980
  • Horoskopi:
  • ♊ BinjaketBiografia

BIOGRAFIA: Burim Kasumi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka lindur ne Kumanove, jeton dhe vepron ne Salzburg Te Austrise. Më datë 13 Dhjetor 2011, Burim Kasumi publikon videoklipin "Eshte E Vertet". Videoklipi u prodhua nga Fadil Veseli Production. Më datë 17 Shkurt 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Ku Je Be Njeri". Më datë 13 Maj 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Ndarje". Më datë 14 Gusht 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Nena E Ushtarit". Më datë 30 Prill 2018, Bur...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0