Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Burn - Nuk Ja Vlejti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ja Vlejti".
3. Video është e këngës "Nuk Ja Vlejti", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burn - Nuk Ja Vlejti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nje Hap Perpara"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00intro

Kohe me pare
ditet te dy mbushnim me dedikime
me dukej si perralle
enderr e bukur dhe s'doja zgjime

Por kohet me pare
zhduken kthehen ne pendime
me dole nje farse
shprese e humbur per mua zgenjim

Ref
E di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
Dhe vetem nese, do te dua perjete
do kthej koken pas per ate cka mbeti

intro

Te tjeret me thane
nuk beje per mua, menduan, nuk duan, besuan cfare the
Me vone e pame
te drejta qene fjalet mua m'genjen

Ref
E di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
Dhe vetem nese, do te dua perjete
do kthej koken pas per ate cka mbeti

E di se kush jeeeee
nese do te dua perjeeeeeete

Bridge
Ditet kalojne, njerezit ndryshojne
mos kujto se jam njesoj
Si me pare, qe kur ste kam pare
jemi ndare

Ref(2x)
E di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
Dhe vetem nese, do te dua perjete
do kthej koken pas per ate cka mbeti

E di se kush jeeeee
nese do te dua perjeeeeeete


Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë