Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burn - Te Shihja Si Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Shihja Si Engjell".
3. Video është e këngës "Te Shihja Si Engjell", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burn - Te Shihja Si Engjell  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Këngë e albumit:

"Nje Hap Perpara"

Komente

Asnjë Koment

29/08/2008

2008-08-29T11:26:29+00:00U be kohe pres prej teje qe tme marresh,
po aq kohe qe te ti mendjen se mbaj,
njerzit thone je e lire por sdo te dalesh,
nje dite shfaqesh me lot ne sy thua me faaal.(laaaalaaa)

ref
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .

Ti je vone mbase mir do ish te mos flasesh,
po aq vone sa nuk ndjej me kur te kam,
pse mendon se mund te jem un lidhja e radhes,
tjetrin fale vjen me thua nuk kam faaj .. (jejejeje)

ref.
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .

Kohet me te bukura me ty iken kot,
te shihja si engjell se pranoj me jo...

ref
Si nuk munde te dish,
te me falesh dhe pse pa gabim,
tani sje ne krahet e tij,
pretendon se tek un do jesh serish .......


Ky tekst u dërgua nga  shpati
Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë