Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Ma Thuaj Ti (Feat. Trauma)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ma thuaj to

Mbaje, doren time mbaje
Mendja spo me ndalet
E dua ta di a je..?

Ne qiellin pa re shikoj yjet lart
Dhe ne mendje ska kufi
Po e ndiej nje energji

Sonte dua te digjet qyteti flake
Kam nevoje per nje shkendije
E pys veten ku je ti

Sa kohe kaluan ne nuk jemi pa
Nuk e di, ma thuaj ti

Dua te t'shoh te t prek te t them kto fjale
Sikur ta di, a je dhe ti?

Mbaje, doren time mbaje
Mendja spo me ndalet
E dua ta di a je..?

O babe mbaje, doren ti mbaje, o..
Mendja spo me ndalet e dua ta di a je

Hajde mbaje sonte, theje ket tabu
Krejt i ke shume mire ama t kishe kon me mu
Hajde mos shko ti anej se prap un ty t'gjej
Bohena bashke edhe shkojna pertej
Shkojna na ma 'nej
Siher athere vetem ti me mu.

Sa kohe kaluan ne nuk jemi pa
Nuk e di, ma thuaj ti

Dua te t'shoh te t prek te t them kto fjale
Sikur ta di, a je dhe ti?

Mbaje, doren time mbaje
Mendja spo me ndalet
E dua ta di a je..?

O babe mbaje, doren ti mbaje, o..
Mendja spo me ndalet e dua ta di a je
Burn
Publikimi: 07/09/2018
Muzika: Dino Zigelli


Burn - Ma Thuaj Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Thuaj Ti".
3. Video është e këngës "Ma Thuaj Ti", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burn:


Komente 0