Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buta - Sapun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sapun".
3. Video është e këngës "Sapun", por nuk këndohet nga Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buta - Sapun  (Feat. Elinel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Rolling Stoned Vol. I"

Komente

2 🔥

Featuring

Elinel

11/11/2012

2012-11-11T14:59:34+00:00BUTA:

Bitch un jom Buta jom me Elinelin
Ju prejna si fruta se na fara mjellim
po ma bojn mos vjedh bita
je ma hajn se shtajni
Fjat e mia i kan parasysh si ray bani
Flowi shum bomb e kom ble pej sadamit
sikur sadam je BAL i (i)rakit
jena ba dy shok bami tok
pina vodk pa got
litte bit of coke
masnej joint me smoke Ok!
W.T.F BUTA
Djali me tatuja aj so i ktuhit
e po merr femna t'huja
BOYAAH! its buta
gjuj smuja WOO-HAA
Ndesh thuj mashallah ndesh hallelluja!
Unt sikur musliman naper ramazan man
Bitch im gettin money si mu kan perdit Bajram
Im with a bitch in ulqin e tirri bitch se ul m'qin
skom nevoj per hotel ajo me n'uj mqin
mue ma jep p***n per 50 t'fundit
2x. G-G-G-G-G unit
Dy jointa si shpin deve plus e bojna bor
lema deren qel baybe te TI Vi si televizor
Bitch un jom BUTA LIRONE MORE RIFEN
Ham Squad o crew-ja e full e kem klliken

Chours:
Weezy me biggien jon me ni mikser
qitja do swag njeri edhe buta del
si khalifa snoopi na pim rabi shum
buta e elli ju lajm si sapun
Big L- me stickyn me ni mikser qitja do shije L-in merr
Si methi me redin na pim rabi shum
Buta e elli ju lajm si sapun

Elinel:

When i rap i rock
my cock's harder than rock
even if you lazy dogg
I make you move like crazy frog
you do not amaze
me slut hip hop nowa fayz is pop
mixin' buta with elinel that's some crazy stuff
Bitch un jom ELLi lot n'sy mjelli
me Buten vi t'sjelli t'mrrolt si mju ngri gelli
mu vjen mademoiselli yt ja shti ja nxerri
n'fyt e talenta ftyres i dredhi
pyt per mu per mu sqaru
lyp per mu mer mu informu
m'lyp fer mu per mu deformu
mshan per mu afirmu per qef n'dor mu
po mrrin kim-mi-mi-miki
Flow sticky icky menen ta iki
pasionin qe kie ti tu ta pshurr ta fieki
lyp mu mburr n'gjeti
talent jom sje ti fakt
asociacion pak paso qat jooint pak
psychodiziak n'majk o
maniak hajde ktu t'hi ngjak
Ska imun imun pak ata qe jan larg me mu rrin larg
se un t'qi ngjak e ta lo me bark
psiko to the pat Buta Eli we go hard

Chours:
Big L- me stickyn me ni mikser qitja do shije L-in merr
Si methi me redin na pim rabi shum
Buta e elli ju lajm si sapun
Weezy me biggien jon me ni mikser
qitja do swag njeri edhe buta del
si khalifa snoopi na pim rabi shum
buta e elli ju lajm si sapun

Buta:
Un jam ti sje
aj/ajo sjan ma na jem qa
ju po doni mu ba
ata ose ato sun
bahen me qi at nanen
and the beat goes
on n on on on


Ky tekst u dërgua nga  saarpsajko
Më Shumë Këngë Nga Buta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet