A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Buta - Bota O' E Jotja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2013

2013-11-27T17:59:17

Këngë e albumit:

"Rolling Stoned Vol. Ii"


Lord Betim Januzi ose Naltmdhnija Tij
muj me dek e mu ringjall s'di ide a ki
e perbi gjakin tem se perbi krenarin
bury me a g me ni dit tu ra shi
Ham Squad Alien kejt pe dini cili jam
nuk ka Kili Mili se i kam une 1 milion
mnyra met myt,ngoj ni tyt,ti tu tut
plumi nkry tan ata flok ti ban zhut
Hoxha ka me knu, nana ka me kajt
kejt kan me shajt pse, s'e kan zgjidh dajt?
kejt kan me than qe t'kan pas shok ty
i drejt shum u kan t'u e than me lot n'sy
pare permi kurva, dhe permi shpiuna
un permi ty,Zoti permi mu
Bitch un jom Buta,dhamt i kam dukat
dhipat i du pak mat mira se tuat
Forat e tua mat fella se scuba
chilli me Lorda,Dukesha e puta
mangupa me stupca,te ngu pak Tupac
sambucca tu qu pak e Buddha ka n'hooka
qeni qe le s'gic,qa o puna e kudrav?
n'pozicion me ti qi ropt:Kamasutra
s'ish single puta se ka problem Buta
prap jom n'qat pidh:Always Ultraa

REF 2X
E kujt o' bot'? E jemja!
E kujt o' bot'? E jotja!
E kujt o' bot'? E tina!
E kujt o' bot'?

Bota o' e Jotja

Shkallt e parajses, a dyrt e ferrit?
Kon ka me me pa? driten a terrin?
syt i kom mat kuq se vet Luciferi
gati mi rrxu durt me Freddy Krugerin!
e lash Kleopatren,tash jam me Helenen
mu m'thirr Lord,e thirri perendesh un
e ngrehi un treshen, kur jam te desh un
ja mushi syt lot,e fjal t'omla veshin
e n'qofse vdes para se mu qu
n'vorrim tem trendafila blu du
ju lutna Zotit shum at vlla me liru
edhe femnes tem,ni fmi me ja dhuru
diten qe lind, ka mu ringjall
Boten me bind qe une jom gjall
Duqe i 4, ka me kan Mbret
qysh don mem myt kur une jom i dekt

REF 2X
E kujt o' bot'? E jemja!
E kujt o' bot'? E jotja!
E kujt o' bot'? E tina!
E kujt o' bot'?

Bota o' e Jotja


Ky tekst u dërgua nga Kushtrim ZejnullahuKartolina (1)

U krijua nga Nocrytoday 2018-02-18 22:42:56
Une permbi ty,zoti permbi mu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019