A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butch

100 Ks ➡ 100 Ks

 Gjermanisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


100 Ks

Yeah yeah yeah

Kofferraum ist full
Mach' nix unter 5, 0
Keine Angst vom Teufel
Aber schieben Panik vor den Bullen
Gewinn ist schon verplant
Nim' die Bitch mit an den Strand
Bitch ich lieb dich nicht


100 Ks

Yeah yeah yeah

Trungu është plot
Mos bëni asgjë nën 5, 0
Mos kini frikë nga djalli
Por shtyni panikun para policëve
Fitimi është planifikuar tashmë
Nim 'bi**h me në plazh
Bitch Unë nuk të du

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019