Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Ti E Vetme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A t'kujtohet fjalet që mi dhe ti kur u betove,
A t'kujtohet besa që ma dhe sa shpejt e harrove,
M'ke thanë s'kam me t'lanë deri sa t'marrë frym n'këtë botë,
Haku jem ka me t'zan sa m'ke vra e din veq një Zot.

Refreni 2.x
Ti vetme unë me tjeter, mbete histori e vjeter,
Haram haram i ke krejtë, sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt.

Kam mendu që tjeter s'kam me dasht sa shum kam gabuar,
Zemer ku jam unë, ti ku je tash jeton e penduar,
M'ke thanë s'kam me t'lanë deri sa t'marrë frym n'këtë botë,
Haku jem ka me t'zan sa m'ke vra e din veq një Zot,

Refreni 2.x
Ti vetme unë me tjeter mbete histori e vjeter,
Haram haram i ke krejt sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt,
Sa t'kam dashtë s'ja paska vlejt.


Ky tekst u dërgua nga Shpëtim Toshi

Butrint Rashiti - Ti E Vetme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Vetme".
3. Video është e këngës "Ti E Vetme", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0