A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Veç Për Mu ➡ Nur Für Mich

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Merline Slj


Veç Për Mu

Thirrjen teme ti e nin
Tjerve ju len seen, no no
Asni obligim se ki
Nese mu um ki
Pom pelqen qysh po afrohesh
E kaniher qysh po lazdrohesh
Po du met pa ton kohen
Po du met pas ton kohen
Se na dy po kombinohem, kombinohem
Hajde tash mos e prish lojen
Na po kombinohem, kombinohem
Mos e prish, mos e prish lojen
Un besoj me sy mshel
Se ty zemren ta kom qel
Vetem per ty my babe
Vetem per ty my babe

REF. 2x:
Se ti koke veq per mu
Se ti koke veq per mu
Tamon qysh un e du
Ta-ta tamon qysh un e du

Zeshkane a bjondin
Dyjat mir pot rrin, aaa
Qokollad edhe vanill
I du dyjat smuj me zgidh
Pom pelqen qysh po afrohesh
E kaniher qysh po largoohesh
Po du met pas toon kohen
Po du met pas toon kohen
Se na dy po kombinohem, kombinohem
Hajde tash mos e prish lojen
Na po kombinohem, kombinohem
Mos e prish,mos e prish lojen
Un besoj me sy mshel
Se ty zemren ta kom qel
Vetem per ty my babe
Vetem per ty my babe

REF. 2x:
Se ti koke veq per mu
Se ti koke veq per mu
Tamon qysh un e du
Ta-ta tamon qysh un e du


Nur Für Mich

Mein Anruf hörst du
Von anderen lässt du ein "Gelesen" da, nein nein
Du musst nichts tun
Wenn du mich hast
Mir Gefällt es wie du mir nah kommst
Und wie kindisch manchmal du bist
Ich will dich die ganze zeit sehen
Ich will dich die ganze zeit haben
Weil wir uns kombinieren , kombinieren
Komm jetzt mach das Spiel nicht kaputt
Wir kombinieren uns, wir kombinieren uns
Mach es nicht kaputt, mach das Spiel nicht kaputt
Ich vertrau mit geschlossenen Augen
Nur für dich mein Baby
Nur für dich mein Baby

[REF 2x]
Weil du nur für mich bist
Weil du nur für mich bist
genau so wie ich es will
Ge-ge-genau so wie ich es will

Schwarze oder blonde (haare)
Beide stehen dir gut , aaa
Schokolade oder Vanille
Ich mag beides ich kann sie nicht unterscheiden
Es gefällt mir wie du mir nah kommst
Und manchmal wie du mir fern gehst
Ich will dich die ganze zeit
Ich will dich die ganze zeit
Weil wir kombinieren uns, kombinieren
Komm mach das Spiel jetzt nicht kaputt
Wir kombinieren uns, kombinieren
Mach es nicht kaputt, mach das Spiel nicht kaputt
Ich vertraue mit geschlossenen Augen
Weil ich dir mein Herz geöffnet habe
Nur für dich mein Baby
Nur für dich mein Baby

REF 2x]
Weil du nur für mich bist
Weil du nur für mich bist
genau so wie ich es will
Ge-ge-genau so wie ich es will

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019