A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Xhanem ➡ Sweetheart

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Xhanem

Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru

Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANEM X3

Asni her nuk kom met lon

Se ti je magji xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Se un kom deshire per ty
Edhe veq per ty

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANËM x3


Sweetheart

I just want to know
Do you miss me too
I just want to know
Do you ever think about texting me?

I want to have you close
Even if we aren't close
I want to have you in my heart
And to do everything with you, baby

How long will this last
I am only loving you
Only loving you
How long will this last
Me following behind you

I'm never going to leave you sweetheart
I don't want life without you sweetheart
I'm never going to leave you sweetheart
I don't want life without you sweetheart

Sweetheart (x3)

I'm never going to leave you

You are magic sweetheart
I'm never going to leave you sweetheard
I only long for you
Only for you

How long will this last
I am only loving you
Only loving you
How long will this last
Me following behind you (x2)

I'm never going to leave you sweetheart
I don't want life without you sweetheart
I'm never going to leave you sweetheart
I don't want life without you sweetheart

Sweetheart (x3)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019