A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Xhanem ➡ Tesoro

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sonja


Xhanem

Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru

Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANEM X3

Asni her nuk kom met lon

Se ti je magji xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Se un kom deshire per ty
Edhe veq per ty

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANËM x3


Tesoro

Vorrei solo sapere
se anche a te manco
Vorrei solo sapere
se pensi qualche volta a scrivermi

Vorrei averti vicina
anche se non siamo vicini
Vorrei averti nel cuore
E fare tutto con te amore

Fino a quando durerà
Io solo te amerò
solo te amerò
Fino a quando durerà
Solo a te verrò dietro ×2

Ref.:
Non ti lascerò mai tesoro
Senza te non voglio vivere
Non ti lascerò mai tesoro
Senza te non voglio vivere

TESORO ×3

Non ti lascerò mai

Tu sei magia tesoro
Non ti lascerò mai tesoro
Perché per te ho compassione
E solo per te

Fino a quando durerà
Io solo te amerò
solo te amerò
Fino a quando durerà
Solo a te verrò dietro ×2

Ref.:
Non ti lascerò mai tesoro
Senza te non voglio vivere
Non ti lascerò mai tesoro
Senza te non voglio vivere

TESORO ×3

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019